Młode "Wilki"

W 2014 roku w okresie wakacyjnym sformowała się grupa młodych zapaleńców chcących uczyć się rzemiosła piłkarskiego. Grupa ta liczyła około 25 osób w przedziale wiekowym 10-15 lat. Całą grupą zainteresował się były zawodnik naszego klubu, który postanowił podzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem młodym zawodnikom. Przez okres dwóch i pół roku regularnie dwa razy w tygodniu przeprowadzaliśmy treningi bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Widząc duże zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy piłkarskiej, chcąc umożliwić im dalszy bardziej profesjonalny rozwój udało nam się zrealizować projekt " Fundusz Inicjatyw Obywatelskich", dzięki któremu wyposażyliśmy zawodników w sprzęty treningowe oraz przenośną bramkę. Do dnia dzisiejszego grupa ta czynnie bierze udział w organizowanych treningach, dzięki czemu sukcesywnie w niedalekiej przyszłości zasilą drużynę seniorską. Na chwilę obecną uprawnienia do gry otrzymali Kamil Gierczyk, który zadebiutował w meczu z LZS Bąków, wygranym przez naszą drużyną 7-0, oraz Filip Cichy który czeka na swoją szansę. Chłopcy Ci z wielką przyjemnością utożsamiają się z naszą drużyną, czego dowodem jest zaangażowanie na treningach oraz wszelkich innych pracach.