Modernizacja obiektu sportowego Polonia Smardy

W sierpniu ubiegłego roku doszło do dużych zmian w klubie. Został powołany nowy zarząd w którego skład weszli: Daniel Kulej, Alozjy Nazarkiewicz, Jacek Gierczyk, Waldemar Kupidło, Mariusz Kubicki oraz Bartłomiej Sech. Nowy zarząd za cel priorytetowy obrał zmodernizowanie obiektu sportowego. Prace obejmować będą:

• wymiana siedzisk boiskowych,
  • ogrodzenie boiska wraz z zamontowaniem bramy wjazdowej,
  • remont szatni,
  • doposażenie zawodników w sprzęty treningowe,
  • uporządkowanie terenu boiska,
  • dbanie o porządek i czystość na terenie obiektu.

W związku z wyżej wymienionymi celami pod koniec sierpnia rozpoczęliśmy prace porządkowe (wycinanie gałęzi, zbieranie śmieci na terenie boiska i poza nim). We wrześniu przeprowadziliśmy szeroko zakrojoną akcję "Złom". Mieszkańcy wsi Smardy Górne, Smardy Dolne i Unieszów stanęli na wysokości zadania. Wszystkim którzy się przyczynili choćby w najmniejszym stopniu serdecznie dziękujemy!

W grudniu zarząd klubu postanowił zorganizować zabawę sylwestrową, która okazała się bardzo udana i owocna.

Na początku roku rozpoczęliśmy prace porządkowe, które obejmowały usunięcie starych siedzeń oraz wyrównanie terenu pod nowe siedziska. Następnie zamontowaliśmy bramę wjazdową wraz z ogrodzeniem. Również przygotowywaliśmy murawę na zbliżającą się rundę wiosenną.